Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy wie ktoś jak przebiega kurs na hydrauliczny dźwig samochodowy ?
#1
Dobry wieczór wszystkim forumowiczom , od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zrobienie kursu na operatora hydraulicznego dźwigu samochodowego. Czy może macie jakieś informacje o tym jak wygląda taki kurs?
Odpowiedz
#2
Hej, tak się składa, że ja troszkę wiem na ten temat. Kurs HDS skierowany jest do osób zainteresowanych uzyskaniem uprawnień operatora żurawia przenośnego. Kurs kończy się egzaminem teoretycznym oraz praktycznym przed Inspektorem Urzędu Dozoru Technicznego. Szkolenie jest prowadzone w oparciu o zajęcia praktyczne oraz wykłady teoretyczne. Zajęcia zostają  uzupełnione o materiały dydaktyczne oraz wsparcie nauczycieli. Celem szkolenia jest przygotowanie teoretyczne i praktyczne słuchaczaydo obsługi żurawi przeładunkowych oraz do egzaminu UDT dającego uprawnienia dla operatora żurawi przeładunkowych. Kurs kończy się egzaminem teoretycznym oraz praktycznym przed Inspektorem Urzędu Dozoru Technicznego. Po zdaniu egzaminu słuchacze szkolenia otrzymują zaświadczenie kwalifikacyjne uprawniające do obsługi „ Żurawi przeładunkowych"(„HDS"). Mam nadzieję, że chodź trochę pomogłam.

 
Odpowiedz
#3
Super, dzięki za informacje. A skąd je masz? A możesz się dowiedzieć jaki jest zakres tematyczny tego kursu ?
Odpowiedz
#4
Mam znajomego , który pracuje w firmie [url= http://www.jwtransport.pl/transport-hds/] http://www.jwtransport.pl/transport-hds/[/url] i te wiadomości mam właśnie od niego. Jeśli chodzi o tematykę zajęć, będą to wiadomości : o dozorze technicznym i jego uprawnieniach, o typach i rodzajach żurawi przenośnych, o parametrach technicznych maszyn, o najczęstszych zastosowaniach żurawi przenośnych, o urządzeniach chwytających, przenośnych . Będą też wiadomości z zakresu bhp , ppoż i ochrony środowiska dotyczące eksploatacji żurawi. Pojawią się informacje na temat obsługi i eksploatacji przenośnych żurawi, przepisów dotyczących tych żurawi, czynności jakie powinien wykonać kierowca-operator i inne.
Odpowiedz
#5
Dziękuje bardzo nie spodziewałem się tak szczegółowej odpowiedzi. Zaskoczyło mnie bardzo, że właśnie kobieta odpowiedziała na mój post o męskiej tematyce.Raz jeszcze dziękuje i pozdrawiam .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

malowanie proszkowe tarnowskie góry

wypożyczalnia samochodów pyrzowice